Üye Olduğumuz Kuruluşlar

Üye Olduğumuz Kuruluşlar

UAB_Arma_orta
TOBB
deik
AKİB
MTSO
UND
logo

Sahip Olduğumuz Belgeler


MİSYONUMUZ

“Sektörümüz, küresel ticari faaliyetlerin ana yapı taşı olmak ile birlikte özellikle bölgemizin jeopolitik konumu yönünden ayrı bir öneme sahiptir.

Bu amaçlarla firmamız uluslararası temsilcilikleri ve profesyonel iş ortakları ile birlikte şirketlerin ithalat, ihracat ve yeni pazarlara ulaşmalarında güvenle katkı sağlamaktadır.

Firmamız tamamlamış ve üstlenmiş olduğu projeler sayesinde küresel ticaretin gelişmesinde ve yaygınlaşmasında özveri ile çalışmaktadır.”

VİZYONUMUZ

Sektörde mesafe ve zamanın en önemli rekabet unsuru olması sebebiyle; kalite ve zaman yönetim sistemlerini ilke edinip, çalışanlarımıza verdiğimiz gerekli eğitimlerle bu bilinci aşıladık.

Bununla birlikte, yenilikçi ve son teknoloji ile donatılmış stratejik ulaşım sistemlerini firmamıza, araçlarımıza entegre etmeyi başardık, ve gelişen teknolojiyle bu sistemleri yenilemeye devam edeceğiz.

Firmamızın vizyonunu kısaca “Gelişen ve değişen dünyada, rakiplerimize göre 1 kaç adım önde olmaktır.”

NEDEN BİZ?

100’den fazla, frigolo ve tenteli özmal aracımızla tüm dünyaya taşımacılık hizmeti veriyoruz.

Biz Kimiz?

1970 yılından bu yana Yurtiçi ve Yurtdışı nakliyat sektöründe hizmet vermekteyiz. Firmamız, resmi olarak 2002 yılında Yaşar Özkaya tarafından Özkayalar Uluslararası Nakliyat olarak faaliyete geçmiş olup, 2012 yılının Mayıs ayından itibaren Öz Özkayalar Nakliyat ve Lojistik adı altında yeni bir yapılanma gerçekleştirilmiştir.

Öz Özkayalar 100’den fazla, frigo ve tenteli özmal aracı ile Asya ve Avrupa’da birçok ülkeye taşıma yapmaktadır.

Yurt Dışı Şubelerimiz

Gelişen ve değişen dünyada, kurumsal kimliğimizin tüm fonksiyonlarını kullanabilmek ve siz değerli müşterilerimizin taşımacılık işlemlerini daha iyi takip edebilmek için, şu an için Asya şubemiz hizmet vermektedir.

Siz değerli müşterilerimize daha yakın olabilmek için, işlemlerinizi daha hızlı ve güvenli gerçekleştirebilmek için, başka ülkelerde şubeleşme çalışmalarımız hızla devam etmektedir.